اسامی نفرات برتر آزمون مسابقات علمی دانشجو معلمان استان تهران – سال تحصیلی 9493
اسامی نفرات برتر آزمون مسابقات علمی دانشجو معلمان استان تهران – سال تحصیلی 94/93
توضیحات |
رتبه |
نام پردیس یا مرکز |
نام و نام خانوادگی نفرات برتر |
رشته تحصیلی |
ردیف |
|
|
اول |
مرکز شهید باهنر |
1-زهرا محمدی |
آموزش زبان و ادبیات فارسی |
1 |
|
|
دوم |
مرکز شهید باهنر |
2-فاطمه دوستی |
|||
|
سوم |
مرکز شهید باهنر |
3-محبوبه مهدوی |
|||
|
اول |
مرکز شهدای مکه |
1- محمد فاطمی زاده |
دبیری زبان و ادبیات عرب |
2 |
|
|
دوم |
مرکز شهید باهنر |
2- مائده حیدری |
|||
|
سوم |
مرکز شهید باهنر |
3- مهتاب حیدری |
|||
|
اول |
مرکز شهید شرافت |
1-زهرا نوربخش |
دبیری ریاضی |
3 |
|
|
دوم |
مرکز شهید شرافت |
2-فاطمه سلیمانی |
|||
|
سوم |
مرکز شهید شرافت |
3-زهرا محمدی |
|||
|
اول |
مرکز شهید شرافت |
1- زهرا بختیاری |
دبیری زیست شناسی |
4 |
|
|
دوم |
مرکز شهید شرافت |
2- نگار شریعت نیا |
|||
|
سوم |
مرکز شهید بهشتی |
3- علی مهدیخانی |
|||
|
اول |
مرکز شهید بهشتی |
1- محمد رضا بوربور |
دبیری شیمی |
5 |
|
|
دوم |
مرکز شهید شرافت |
2- حمیده احمدلی |
|||
|
سوم |
مرکز شهید شرافت |
3- افسانه صاحبی فرد |
|||
|
اول |
مرکز شهید شرافت |
1- نگار مرجان |
دبیری فیزیک |
6 |
|
|
دوم |
مرکز شهید بهشتی |
2- محمد جعفری |
|||
|
سوم |
مرکز شهید بهشتی |
3- سعید کتابی |
|||
|
اول |
پردیس نسیبه |
1- مرضیه قوی |
علوم تربیتی(آموزش ابتدایی) |
7 |
|
|
دوم |
پردیس شهید چمران |
2- علیرضا قنبری |
|||
|
سوم |
پردیس شهید چمران |
3- محمد رضا دورقی زاده |
|||
|
اول |
پردیس نسیبه |
1- مریم صادقی |
دبیری جغرافیا |
8 |
|
|
دوم |
پردیس نسیبه |
2- فاطمه ابراهیمی |
|||
|
سوم |
------------------ |
---------------------- |
|||
|
اول |
مرکز شهدای مکه |
1- محبوب محمدی |
دبیری تاریخ |
9 |
|
|
دوم |
مرکز شهدای مکه |
2- رامین خلیلی |
|||
|
سوم |
مرکز شهدای مکه |
3- علیرضا قربانی |
|||
|
اول |
مرکز شهدای مکه |
1- بهرام احمد زاده |
دبیری علوم اجتماعی |
10 |
|
|
دوم |
پردیس نسیبه |
2- آیدا احسانی |
|||
|
سوم |
پردیس نسیبه |
3- اعظم مهدوی |
|||
|
اول |
پردیس نسیبه |
1- سیده یاسمن صید |
تربیت بدنی |
11 |
|
|
دوم |
پردیس نسیبه |
2- غزاله سروش |
|||
|
سوم |
پردیس نسیبه |
3- پریسا بی غم |
|||
|
اول |
مرکز شهید باهنر |
1-غزال بیضاوی |
دبیری زبان انگلیسی |
12 |
|
|
دوم |
مرکز شهید باهنر |
2-زهرا عزیزیان |
|||
|
سوم |
مرکز شهدای مکه |
3-محمد حسین جعفرزاده |
|||
|
اول |
پردیس شهید چمران |
1- مهدی غلامی |
مشاوره وراهنمایی (گرایش فعالیت های پرورشی) |
13 |
|
|
دوم |
پردیس شهید چمران |
2- بهروز دمابی |
|||
|
سوم |
پردیس شهید چمران |
3- مهدی محمد بیگی |
|||
|
اول |
مرکز شهید باهنر |
1- سمیه همتی |
دبیری الهیات و معارف اسلامی |
14 |
|
|
دوم |
مرکز شهید باهنر |
2- طاهره باقر لقب |
|||
|
سوم |
مرکز شهید باهنر |
3- سمانه گلداری |
|||
|
اول |
مرکز شهید شرافت |
1- رقیه قاسمپور |
کودکان استثنایی |
15 |
|
|
دوم |
مرکز شهید شرافت |
2- سحر روهینا |
|||
|
سوم |
مرکز شهید شرافت |
3- سیده مرضیه بشیری سرخی |
|||