پردیس نسیبه تهران

مراحل غیرحضوری فارغ التحصیلی ومبلغ بدهی دانشجویان

قابل توجه کلیه دانشجویان عزیز ورودی ۱۳۹۵که در آستانه فارغ التحصیلی هستند
بدینوسیله به اطلاع می رساند با عنایت به شیوع بیماری کروناو لزوم رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و به منظور  حفظ سلامت شما عزیزان،  پردیس نسیبه اقدام به انجام امور فارغ التحصیلی  به صورت غیر حضوری می نماید  لذا توجه  به موارد زیر  موجب تسهیل روند انجام امور فارغ التحصیلی هر یک از شما می گردد:
۱- الزاما  پرونده تحصیلی  کلیه دانشجویان باید کامل باشد چنانچه از تکمیل و یا کسری پرونده خود اطلاع ندارید لازم است در اسرع وقت با دبیرخانه پردیس به شماره۰۲۱۴۴۲۵۳۰۹۰ داخلی۱۰۵تماس گرفته و از تکمیل بودن پرونده خود اطمینان حاصل نمایید و در صورت کسری مدارک حتما نسبت به ارسال ان اقدام فرمایید.
۲-چنانچه دانشجویی کتابی به امانت از کتابخانه پردیس تحویل گرفته هرچه سریعا نسبت به ارسال پستی ان وکارت عضویت کتابخانه  اقدام نماید.
۳-دانشجویان محترم حتما نسبت به پرداخت  هزینه رفاهی خود اقدام نمایید. جهت اطلاع از مبلغ بدهکاری به پیوست همین اطلاعیه  مراجعه نمایید. لازم به ذکر است ان دسته از دانشجویان که هزینه رفاهی  از حقوق ایشان کسر می گردد حتما نسبت به ارسال فیش حقوقی مهر شده به همراه نامه محل خدمت به پردیس نسیبه واحد امور دانشجویی اقدام نمایند.
4- دانشجویان گرامی نسبت به ارسال کارت دانشجویی خود اقدام نمایند. در صورت انجام کلیه موارد امور فارغ التحصیلی اقدام به تایید و ارسال فرم ۷ به محل خدمت شما می نماید.
5-دانشجویان عزیز برای بردن وسایل شخصی  خود در سراهای دانشجویی حتما با سرپرستان محترم هماهنگی نمایید.
6-انجام امور فارغ التحصیلی  با توجه به گزارش و گذراندن۱۵۰ واحد که در سامانه اموزش قابل رویت هست انجام می پذیرد.
7-در صورتی که نیاز به حضور  فیزیکی هر یک از شما دانشجویان جهت انجام امور فارغ التحصیلی باشد با شما تماس گرفته خواهد شد.لذا استدعا دارد از حضور در پردیس بدون هماهنگی خودداری نمایید.
                                با تشکر از شما
                  شورای معاونین پردیس نسیبه


نظرات کاربران